Догляд за шафою купе

Будь-яка річ, щоб продовжити термін дії і зберегти зовнішній вигляд, вимагає догляду і дбайливого її використання. Це стосується і нового шафи купе.Будь-яка річ, щоб продовжити термін дії і зберегти зовнішній вигляд, вимагає догляду і дбайливого її використання. Це стосується і нового шафи купе.

 

У сучасному інтер'єрі все рідше можна зустріти звичайні шафи в прихожих, адже функціонал і займане простір шафою купе набагато корисніше з точки зору ергономіки площі. У наш час передпокої вигідно відрізняються від своїх радянських побратимів місткістю, універсальністю, практичністю і надійністю. При цьому такі меблі теж вимагає ретельного догляду. Перш за все, звичайно ж, необхідна своєчасна профілактика і дбайливе ставлення до самого виробу, вбудованої фурнітурі.


У тому випадку, якщо Ви тільки збираєтеся замовити шафу купе, обов'язково продумайте місце розташування, вплив зовнішніх факторів на шафу купе, наприклад, падіння сонячних променів або зона підвищеної вологості. Керуючись подібними факторами, можна підібрати відповідний матеріал.

Основними рекомендаціями виробників, є: плавне відкриття і закриття розсувних частин; періодична профілактика і очищення рухомих механізмів; для очищення поверхонь і механізмів використовувати спеціальні засоби і м'які тканини (наприклад мікрофібра) Допустима норма вологості повітря, при якій шафа купе буде зберігати свій первинний зовнішній вигляд 55-75%, однак при цьому все залежить від використовуваних матеріалів і якості фурнітури.  

 

Не скажу, що шафи купе вибагливі, але і зайва сухість може викликати тріщини на поверхнях з натурального дерева. Рекомендовані температури, для даного виду меблів прийнято вважати від +5 до 45 градусів. Так би мовити температура при якій Вам самим буде комфортно.
У зимовий період, коли в приміщенні використовуються обогрвателі, рекомендується використовувати подалі від меблів, оскільки перегріваючись поверхні втрачають досить швидко свій зовнішній вигляд.

З точки зору навантаження внутрішніх полиць, в залежності від матеріалу необхідно чітко дотримуватися інструкцій виробника. Намагаючись при цьому сильно не перевантажувати, щоб уникнути просідання або поломкі.

Одна з найбільш часто пошкоджується частин шафи купе направляючий профіль.  

Основним ворогом даного механізму служить пил, волосся і дрібні елементи одягу. Приділяйте більше часу нижнього профілю, оскільки він є найбільш важливим. Не забувайте, щоб зберегти беззвучність і довголіття дверних механізмів, важливо змащувати коліщатка, щоб забезпечити легких хід. Забруднення на дверцятах і поверхнях шафи купе, найкраще видаляти за допомогою спеціальних засобів містять мінімум води.  

 

У разі, якщо Ви протираєте шафа змоченою ганчіркою, обов'язково протріть насухо м'якою сухою тканиною. Щоб пил менше осідала на поверхнях, можна використовувати засоби містять бджолиний віск. Догляд за шафою купе, який обладнаний дзеркалом теж має свої особливості. Не рекомендується використовувати звичайні засоби для миття скляних поверхонь. Можна скористатися нашатирним спиртом або засобом для догляду за дзеркалами. Якщо дотримуватися короткі рекомендації з даної статті, можна продовжити термін експлуатації шафи купе і зберегти його зовнішній на десятки років.

 

В блоге компании MERIT есть много полезных статей по выброу и уходу за корпусной мебелью, такой как мебель для кухни, шкафы и прихожиеСоздан 19 окт 2018