Розробка дизайну інтер'єру квартири
Гармонійне оформлення інтер'єру квартири складається, перш за все, з деталей і акцентів. Професійна розробка дизайну включає в себе не тільки гарний зовнішній вигляд приміщення, але і його практичність, а також функціональність. Тому це заняття краще довірити фахівцям. Багаторічний досвід і команда професіоналів студії дизайну допоможуть створити оригінальний і затишний декор вашої квартири.

Що включає в себе розробка дизайну

Дизайн приміщення включає в себе комплекс професійних і творчих навичок для створення функціонального і неповторного інтер'єру. Будь-яке оформлення приміщення починається з проектування. Його складають професійні навички, художній смак, а також побажання замовника. Розробка дизайн проекту інтер'єру є невід'ємною частиною при створенні неповторного стилю вашої квартири і включає в себе наступні етапи.
 

 

Етапи розробки дизайн проекту інтер'єру:

-
консультація дизайнера з оформлення квартири;
-
роботи по виміру основних параметрів;
- розробка планувальних схем, рекомендації по установці сантехнічного обладнання, а також розміщення меблів;
- узгодження затвердженого проекту та його візуалізація в 3d графіці для більш чіткого уявлення майбутнього декору;
- підбір використовуваних матеріалів, меблів та інших елементів дизайну;
- надання проектної документації, що включає в себе загальні планувальні рішення по освітленню, електричній проводці, розстановці меблів, розташуванню каналізації, вентиляції і т.п.

Проектна документація дозволяє відобразити весь спектр майбутніх робіт, на основі яких можна точно скласти кошторис. При цьому ціна на розробку дизайн проекту інтер'єру залежить від розміру об'єкта і складності проведених дій.

Співробітники студії дизайну інтер'єру не тільки втілюють сучасні ідеї в інтер'єрі, але і враховують всі ваші персональні якості та побажання для вибору найбільш гармонійного варіанту, повністю відповідного вашому внутрішньому світу. Для того щоб розробити дизайн, повністю відповідний вашим вимогам, досить зв'язатися з нашим оператором за контактними телефонами, вказаними на сайті і оформити заявку.Создан 19 июл 2018