Проблеми в ремонті або оформленні малогабаритки: чи звертатися до дизайнера?
Займаючись ремонтом самостійно, на якомусь з етапів доводиться стикатися зі складними моментами, які гальмують роботу. Як зазвичай надходять господарі малогабариток: вони дзвонять одному (братові, сусідові, співробітнику і т.д.) і цікавляться: «А тобі доводилося таке робити?». На жаль, не завжди отриманий рада є вирішенням проблеми. Звернення в дизайн-бюро може легко вирішити будь-яке питання в ремонті.

Етапи консультації з дизайнером

Вибираючи дизайн-студію і дизайнера безпосередньо, відбувається попередня консультація. Вона є спільною і очікувати від неї готової схеми ремонту з розстановкою меблів не можна. У кращому випадку, ви зможете зрозуміти, чи піде далі ваше спілкування з дизайнером. Тут ви зможете підтвердити або розвіяти власні ідеї в ремонті і остаточно визначитися, чи варто далі співпрацювати. Якщо подальша допомога все ж необхідна, другим етапом стає вже виїзна консультація. Тут відбувається оцінка квартири за місцем, можна почути ідеї по меблюванню й оформлення. При найкращому результаті справ, ви отримуєте наскидане від руки креслення-основу.

Консультація по декору - її часто виділяють в окремий тип, так як тут вже звертаються до дизайнерів з реальними проблемами: як пов'язати одне з іншим. У кого-то неправильно підібрана колірна гамма, десь потрібно прив'язати свіжий ремонт з існуючою меблями. Така консультація може проводитися як в офісі, так і в квартирі, все залежить від «масштабів трагедії» в оформленні.

Якщо ви хочете відразу отримати на руки готовий проект, то варто звернутися за експрес-консультацією. З вашого боку потрібно попередньо надати дизайнерові всю необхідну інформацію (віддалено), він її обробляє і подальше живе спілкування відбувається вже по справі. В результаті без зайвих витрат часу з вашого боку, ви отримуєте схему з конкретними варіантами рішень. Звичайно, для дизайнера це більш трудомісткий процес.

Вартість послуг

Оплата завжди залежить від обсягів виконаної роботи. Якщо це попередня консультація і підписаний в подальшому договір на роботу, то тут по пунктах розписується вартість кожного: все заздалегідь обмовляється і узгоджується. Окремо попередня консультація, як і консультація по декору, частіше за все не оплачується, але бувають і виключення. В цілому, така безкоштовна робота дуже вигідна для дизайнера як додаткова реклама та підтвердження власного професіоналізму. Експрес послуги містять ємну роботу, тому вартість обмовляється заздалегідь і залежить від складності ситуації, обсягу отриманої інформації або, банально, віддаленості об'єкта від офісу дизайн-студії.


пріоритети

Оцінюйте співвідношення плюсів і мінусів в майбутній ремонт і не бійтеся звертатися за консультацією. Як ви бачите, дизайнерам вигідно з вами працювати, навіть якщо це безкоштовне спілкування. Вважаю, якщо ремонт скоротиться з декількох місяців до декількох тижнів, то це грандіозне рішення окупиться якісним результатом і вашої здорової нервової системою.Создан 19 июл 2018