Як пояснити дизайнеру, який інтер'єр ви хочете
Навіть найдосвідченіший і талановитий дизайнер інтер'єрів, перш за все, людина. Він не може читати думки замовника. Тому від того, наскільки точно ви донесете до нього свої побажання, наскільки чітко сформулюєте завдання і опишіть бажаний результат, залежить дуже багато чого, якщо не все.

Визначте для себе бажаний стиль інтер'єру

Можна, звичайно, піти від зворотного і попросити дизайнера познайомити вас з усіма наявними стилістичними напрямками. Але це не зовсім розумно: в момент вирішити, в якій обстановці ви хочете жити, практично нереально. Плюс, сам дизайнер може схилити вас на користь того стилю, яким він володіє найкраще - в такому випадку ви ризикуєте отримати в результаті красивий і практичний, але «не такий» інтер'єр.

Краще рішення - почати завчасно збирати свою добірку ідей. Вивчайте тематичні сайти, переглядайте журнали, шукайте фотографії інтер'єрів, які здаються вам привабливими. Спочатку можна навіть не дотримуватися певного стилю, з часом ваша добірка так чи інакше виведе до певного напряму. Так, ви зрозумієте самі і зможете наочно показати дизайнерові, про що саме ви мрієте.

Зберіть сімейну раду

Зрозуміло, що в будь-якій сім'ї є хтось один, на чиї плечі лягає левова частка турбот, щодо ремонту. Але, перш, ніж звернутися до дизайнера, важливо переконатися, що всі члени сім'ї, які будуть проживати разом з вами, згодні з вашими стилістичними уподобаннями. Це допоможе в майбутньому уникнути вимушених правок в створенні дизайн-проекту. Ще гірше, якщо правки доведеться вносити по ходу ремонтних робіт, тільки тому, що чоловік / дружина не схвалює.

Те, що потрібно зберегти

Якщо тільки ви не маєте наміру створювати інтер'єр «з нуля» в новобудові, вкрай важливо відразу позначити, які предмети меблів і декору повинні перейти зі старої обстановки в нову. Скажімо, у вас вже є телевізор, пара красивих крісел і чудовий кавовий столик - все це ви хочете залишити. Неодмінно повідомте про це дизайнеру - так він зможе створювати проект з урахуванням цих речей, вибудовувати дизайн навколо них, не порушуючи гармонії між старим і новим, а також правил ергономіки.

Те, від чого необхідно позбутися

Подумайте, через що в першу чергу ви зважилися на ремонт і чому звернулися за допомогою до профі: бажання кардинальних змін в дизайні? Відчуття тісноти і прагнення до комфорту? Прагнення встигнути за модними тенденціями в сфері дизайну інтер'єрів? Від чого ви маєте намір однозначно позбутися? - Від обридлої колірної гами? Від незручною планування? Від пережитків минулого ремонту? Розкажіть про це своєму дизайнеру, інакше в новому проекті ви можете побачити саме те, від чого так бажали позбутися.

Позначте свій бюджет

Не соромтеся говорити з дизайнером про гроші. Справжній професіонал своєї справи завжди підкаже, на чому можна заощадити з розумом, а на що дійсно краще витратитися. Так, його допомога буде максимально виправданою. Не бійтеся на етапі попереднього обговорення озвучити суму, яку ви готові витратити на ремонт - це дозволить дизайнеру зорієнтуватися в масштабах дій і їх доцільності.Создан 19 июл 2018