Декоративні подушки в інтер'єрі

Декоративні подушки пожвавлюють і прикрашають будь-яке приміщення. Це не єдине їхнє призначення. Вони створюють затишну атмосферу, надають яскравість інтер'єруБагато хто мріє про затишний будинок, про розслаблюючій атмосфері в ньому, що налаштовує на відпочинок. Декоративні подушки в такому житлі буде дуже до речі. У них так багато форм і фактур, що для будь-якого інтер'єру можна знайти підходящі.

Призначення декоративних подушок

Декоративні подушки пожвавлюють і прикрашають будь-яке приміщення. Це не єдине їхнє призначення. Вони створюють затишну атмосферу, надають яскравість інтер'єру, роблять його світлим. Це особливо важливо, якщо кімната оформлена в стриманому стилі.

Подушки можна розташовувати в різних місцях, не тільки на диванах і кріслах. Вони доречні в спальні на ліжку, на стільцях в їдальні, на підлозі у вітальні. Приємно відпочивати в оточенні м'яких думок.Подушкі великого розміру можна використовувати для сидіння. Так можна зробити в дитячій кімнаті або в приміщенні з східними мотивами.

Види декоративних подушок

Подушка може бути прямокутної - це стандартний варіант. Згадайте подушки, які вишивали наші бабусі. Зручно і затишно лежати з подушкою-валиком під боком. Часто зустрічаються круглі екземпляри. Для дітей роблять подушки у вигляді тварин.

Чохол може бути з самих різних матеріалів. Підійдуть оксамит, хутро, шкіра. Його можна пов'язати або зшити з клаптів. Добре, коли на подушку є кілька наволочок. Можна час від часу урізноманітнити обстановку.

Декоративні подушки знаходять застосування в різних інтер'єрах:

-
Оксамитові і гобеленові подушки підійдуть кімнатах в стилі ампір або класичному. Вони підкреслять розкіш цих приміщень.
- Мінімалістичний інтер'єр підходить для подушок зі шкіри або її імітації. Ці ж подушки, будуть до речі в стилі сафарі або африканському. Тут можна також використовувати натуральний або штучне хутро.
- Хутро підійде і для гламурного стилю. Він визначить його позерство, любов власника кімнати до розкоші.
- Значення подушок підкреслюється перекликом тканин в приміщенні. Наприклад, з тієї ж тканини, що чохол, можуть бути зроблені скатертину або штори. Такі дуети виглядають прекрасно. Якщо штори в спальні не гармоніюють з постільною покривалом, це можна виправити за допомогою подушок, в яких з'єднуються кольори і стилі того і іншого. Коли диван контрастний до кольору стіни, варто підібрати на нього подушки кольору шпалер.
- Великою популярністю користуються смугасті й картаті тканини для наволочок.
- Важлива фактура тканини. Наприклад, оксамит добре поєднується з атласом, в цю пору буде виглядати поряд з бавовною.
- Можна пофантазувати з кольором і розміром. Можливі подушки одного кольору, але різні за розміром і формою. Можна інакше, кольору різні, але подушки одного розміру.
- У всьому потрібна міра. Не слід захоплюватися, занадто велика кількість подушок може створити хаос, відчуття безладу.
- Якщо мати кілька наволочок на одну подушку, можна експериментувати зі стилем кімнати і відчувати себе дизайнером.

Наповнювачі

На декоративних подушках не сплять, значить, вони не зобов'язані бути ортопедичними. А ось м'якими, які беруть форму людського тіла, при цьому пружними, не втрачають свій вигляд, вони повинні бути. Ці властивості залежать від наповнювача. Найчастіше це поролон, обтягнутий синтепоном. Синтепон надає плавність і м'якість, поролон дає пружність.

Подушки для дітей зазвичай наповнюють силіконовими кульками, які в спокої заповнюють їх рівномірно, а в руках дітей рухаються. Форма подушки змінюється. Коли діти перебирають пальчиками маленькі кульки, у них розвивається дрібна моторика. Цей наповнювач абсолютно нешкідливий - він ідеальний для дитячих подушок.Создан 19 июл 2018